У Православному Душопіклувальному Центрі ім. Георгія Побідоносця – успішно борються із проблемами алкоголізму, вже на протязі багатьох років. Терапевтична реабілітація, включає в себе ряд таких заходів:

  • Вступна консультація із психологом - проводиться в довірливій атмосфері і форматі взаємодії трьох сторін: родичів, самого залежного та терапевта. Направлена на самоусвідомлення та прийняття своєї проблеми.

  • Подальша очистка та детоксикація організму – яка направлена на зниження потягу до спиртного. На протязі 3 -14 днів (в залежності від стану) – проходить зняття важкого абстинентного синдрому.

  • Процес реабілітації – один із найважливіших етапів одужання – тут людина усвідомлює в першу чергу суть своєї проблеми.

У відділенні Православного Душопіклувального Центру ім. Георгія Побідоносця м. Києва – хворий ніколи не буде залишений на одинці із своєю проблемою. В колі друзів та «братів по нещастю» набагато легше здобути бажання, щось змінити в своєму житті на краще.

Найефективніший спосіб в лікуванні алкоголізму – закладається в направленні алкоголіка на правильний шлях. Тобто – самоусвідомлення і самоаналіз (погляд на себе з боку), здатні мотивувати алкоголіка до одужання.

У центрі реабілітації ім. Георгія Побідоносця займаються питаннями, що стосуються стимулів тверезості, а саме: які мотиватори зможуть вплинути на переосмислення моїх життєвих цінностей та принципів в майбутньому?

А завдяки кропітким діям спеціалістів на протязі довготривалого періоду – вдається досягти визначних результатів. Перш за все - алкоголіку (наркоману) вдається «розібратися самим із собою» і його внутрішній світ починає наповнюватися гармонією та новими інтересами.