Детокс – це в першу чергу природня «стимуляція» усіх органів людини, для екстреного викиду із організму шкідливих речовин (через пори шкіри, внутрішні органи, кишковий тракт тощо). На початкових етапах лікування залежності - ця процедура є необхідною та допомагає хворому набагато швидше та безболісніше позбавитися від потягу знову вжити наркотик.

Такі спеціалісти, як нарколог і психіатр - можуть надати необхідно допомогу, використовуючи різні медикаментозні засоби в лікування пацієнта. Все залежить лише від стану хворого та виду хімічної речовини що була вживата ним.

Зазвичай лікар-нарколог використовує такі підходи:

  • біологічний – включає в себе комплекс вправ та спеціальних терапевтичних груп, для розвитку втрачених когнітивних функцій мозку.

  • фармакологічний – цей підхід включає у себе лікування набром різних медикаментів та вітамінів, що також сприяють швидшому відновленню порушень в головному мозку після довготривалого вживання наркотиків.

  • комбінований – включає в себе дві попередні методики, які дуже добре комбінуються між собою та дають найкращій результат для швидкості та якості одужання.

Заходи, що необхідно застосувати при алкогольному, або наркотичному отруєнні, повинні бути дуже швидкими та чіткими, адже часто в подібних випадках час іде на хвилини. Найбільш фатальними в таких ситуаціях є алкогольні та опіумні передозування – що супроводжуються епілептичними нападами, або серцевою аритмією, із неспроможністю самостійно дихати.

У Православному Душопіклувальному центі ім. Георгія Побідоносця - детоксикація проводиться на відповідному професійному та кваліфікованому рівні. Інформація про всі процедури на етапах «чистки» - виконуються за згодою із рідними хворого. А усі очисні фармакологічні препарати перевірені раніше та добре зарекомендували себе. Велика кількість одужуючих протягом багатьох років говорить сама за себе!