Ресоціалізація – один з найважливіших і найскладніших етапів на шляху до одужання. В Душопіклувальному Центрі ім. Георгія Побідоносця – це основна складова в лікуванні від хімічної та будь якої іншої залежності. Адже саме тут людина знову стикається із соціумом і практично наново навчається взаємодіяти з ним. В рамках програми ресоціалізації: вивчення своєї хвороби хворим проходить вже самостійно.

  • Відбувається плавне та тверезе влиття у соціум.

  • Вільне пересування звужене тільки до рамок «правила трьох», тобто за умови нагляду одного із співробітників Центру за хворими (для убезпечення останніх від негативного впливу зовнішніх факторів, зокрема наркотиків і алкоголю).

  • Хворий має можливість поділитися своїм досвідом боротьби із залежністю із іншими, займаючись волонтерством та допомагаючи організації.

  • Хворий одужує, формує в собі такі особливі якості, як терпіння і витримка – для того, щоб мати якомога більше шансів залишатися стійким та тверезим.

Закріплення тверезості у соціумі є найважливішим етапом в лікуванні залежності, адже відновивши своє фізичне та психологічне здоров’я, важливим є і закріплення цього стану. Спеціально для цього і була розроблена програма ресоціалізації, яка повинна стати дієвим запобіжником повернення залежного до вживання наркотиків або алкоголю

Метою останнього етапу лікування в Православному Душопіклувальному Центрі ім. Георгія Побідоносця якраз і є запобігання та профілактика зривів, що неминуче переслідують більшість колишніх залежних, які відразу ж вийшли в соціум, пройшовши лише реабілітаційний етап програми лікування. Адже дуже важливим є саме ПЛАВНІЙ ТА ПРАВИЛЬНИЙ ВИХІД У СОЦІУМ!